ZX-DGK-5.08-2P
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-DGK-5.08-2P
JLCPCB Part #
C42378054
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Terminal (M3) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS