ZP05-S12R2
Extended
Manufacturer
ZOEYGO
MFR.Part #
ZP05-S12R2
JLCPCB Part #
C5562543
Package
Plugin,32.5x20.5mm
Description
0.03W 1 100V~430V 12V 15mm 20.5mm 32.5mm 3kV 420mA 470uF 50mVp-p 5W 79% 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Over Voltage Protection ±2% 插件,32.5x20.5mm AC-DC Power Modules ROHS