SMB3Z9.1A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z9.1A
JLCPCB Part #
C5161130
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@7V 2.5Ω 3W 700Ω 9.1V SMB Zener Diodes ROHS