SMB3Z100A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z100A
JLCPCB Part #
C5161141
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 160Ω 3W 500nA@76V 7.5Ω 95V~105V SMB Zener Diodes ROHS