SMAJ130A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ130A
JLCPCB Part #
C5161309
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A@10/1000us 130V 159V 1uA 209V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS