SMA3Z6.8A
MFR.Part #
SMA3Z6.8A
JLCPCB Part #
C5161104
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@4V 2Ω 3W 6.46V~7.14V 6.8V 700Ω SMA Zener Diodes ROHS