SMA3Z10A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMA3Z10A
JLCPCB Part #
C5161108
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 10uA 3.5Ω 3W 700Ω 9.5V~10.5V SMA Zener Diodes ROHS