ZET-CORE-404010ST1R0MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-404010ST1R0MBCA
JLCPCB Part #
C49009198
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1uH 22mΩ 5.5A 7.2A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS