ZET-CORE-322520ST1R0MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-322520ST1R0MBCA
JLCPCB Part #
C48945818
Package
1210
Description
15mΩ 1uH 8.4A 9.2A Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS