ZET-CORE-303015DT4R7MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-303015DT4R7MBCA
JLCPCB Part #
C49009114
Package
SMD,3x3mm
Description
3.7A 4.2A 4.7uH 87mΩ Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS