ZET-CORE-201210ST6R8MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-201210ST6R8MBCA
JLCPCB Part #
C48945362
Package
0805
Description
1.65A 1.7A 440mΩ 6.8uH Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS