ZET-CORE-160808ST1R5MBCA
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZET-CORE-160808ST1R5MBCA
JLCPCB Part #
C48945010
Package
0603
Description
1.5uH 1.9A 2.6A 240mΩ Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS