ZETC322512S-3R3MT-LF
MFR.Part #
ZETC322512S-3R3MT-LF
JLCPCB Part #
C48945757
Description
3.1A 3.3uH 3.9A 75mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS