ZETC322510S2R2MBT-LF
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZETC322510S2R2MBT-LF
JLCPCB Part #
C48945719
Package
1210
Description
2.2uH 3.9A 4.2A 55mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS