ZETC201610S-3R3MT-LF
MFR.Part #
ZETC201610S-3R3MT-LF
JLCPCB Part #
C48945474
Package
0806
Description
1.9A 140mΩ 2.5A 3.3uH Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS