ZETC201608S-100MT-LF
MFR.Part #
ZETC201608S-100MT-LF
JLCPCB Part #
C48945414
Package
0806
Description
1.2A 1.2A 10uH 690mΩ Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS