ZETC201208S-2R2MT-LF
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZETC201208S-2R2MT-LF
JLCPCB Part #
C48945076
Package
0805
Description
160mΩ 2.2uH 2.4A 2.8A Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS