ZEPIM252012S-150M
MFR.Part #
ZEPIM252012S-150M
JLCPCB Part #
C48945684
Package
1008
Description
1.5A 1.5A 15uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS