ZEPIM252010S-1R0M
MFR.Part #
ZEPIM252010S-1R0M
JLCPCB Part #
C48945577
Package
1008
Description
1uH 25mΩ 4.7A 5.5A Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS