ZEMS322520-1R0M
MFR.Part #
ZEMS322520-1R0M
JLCPCB Part #
C48945821
Package
1210
Description
15mΩ 1uH 8.4A 9.2A Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS