ZEMS1770-220M
MFR.Part #
ZEMS1770-220M
JLCPCB Part #
C41438694
Package
SMD,17.5x17.2mm
Description
11A 22uH 23A 23mΩ Molded Inductor ±20% SMD,17.5x17.2mm Power Inductors ROHS