SPT1VM680E05TRVZC
MFR.Part #
SPT1VM680E05TRVZC
JLCPCB Part #
C22395180
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4mm 2000hrs@105℃ 35V 5mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS