SPT1EM331E09ORVZC
MFR.Part #
SPT1EM331E09ORVZC
JLCPCB Part #
C22395217
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS