SPT1CM271E080R
MFR.Part #
SPT1CM271E080R
JLCPCB Part #
C556218
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.6mm 2000hrs@105℃ 270uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS