WAFER-ZH1.5-6PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-6PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22447899
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x6P 6 6P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS