WAFER-XHB2.54-10PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-XHB2.54-10PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448558
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS