WAFER-TJC8-2.54-2PZZ
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-2PZZ
JLCPCB Part #
C32713142
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 3A Brass PA66 Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS