WAFER-GH1.25-14PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-GH1.25-14PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448510
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS