WAFER-GH1.25-10PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-GH1.25-10PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448491
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS