YHR1206SE1WR010D5
Extended
Manufacturer
Yohey
MFR.Part #
YHR1206SE1WR010D5
JLCPCB Part #
C49837989
Package
1206
Description
10mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS