VMMD0791K390MV
MFR.Part #
VMMD0791K390MV
JLCPCB Part #
C487150
Package
SMD,D8xL7.9mm
Description
39uF 7.9mm 80V 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS