OGPE1601H471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
OGPE1601H471MF
JLCPCB Part #
C269963
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 470uF 50V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS