LMME2001J471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LMME2001J471MF
JLCPCB Part #
C22388845
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 470uF 480mA@120Hz 5mm 63V 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS