LKFD1152G4R7MF
MFR.Part #
LKFD1152G4R7MF
JLCPCB Part #
C22391578
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 4.7uF 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS