LKFC0902G1R5MF
MFR.Part #
LKFC0902G1R5MF
JLCPCB Part #
C22391565
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
1.5uF 400V 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS