ESD36VAPB
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
ESD36VAPB
JLCPCB Part #
C5450118
Package
SOT23
Description
1uA 20pF 300W 36V 38V 55V、70V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS