SMD2920P300TF/15
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMD2920P300TF/15
JLCPCB Part #
C209890
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5W 100A 15V 15mΩ 20s 3A 48mΩ 5.44mm 6A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS