PESD3V3S2UT
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
PESD3V3S2UT
JLCPCB Part #
C388581
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120pF 16A 3.3V 300W@8/20us 5V 7.8V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS