PESD15VL1BA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
PESD15VL1BA
JLCPCB Part #
C330095
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 11A 15V 16.7V 30pF 31V 350W@8/20us 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS