ESD5Z3.3T
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
ESD5Z3.3T
JLCPCB Part #
C200202
Description
3.3V 5A@8/20us 5V 8.4V TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS