YJD50N03A
MFR.Part #
YJD50N03A
JLCPCB Part #
C699269
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114pF 17W 198pF 2.5V 28nC@10V 30V 50A 920pF 9mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS