BZX84C13W
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX84C13W
JLCPCB Part #
C968244
Package
SOT-323(SC-70)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 200mW 30Ω SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS