AZ23C4V3
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
AZ23C4V3
JLCPCB Part #
C968012
Package
SOT-23(TO-236)
Description
1 Pair Common Anode 300mW 3uA 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOT-23(TO-236) Zener Diodes ROHS