SCNR4018-330MT
MFR.Part #
SCNR4018-330MT
JLCPCB Part #
C702788
Package
SMD
Description
33uH 490mA 530mΩ 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS