SCMI321609X6R8KT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCMI321609X6R8KT
JLCPCB Part #
C479925
Package
1206
Description
25mA 29MHz 35@4MHz 6.8uH 800mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS