TSXM32768K4KGDCZT3T
Extended
Manufacturer
Yajingxin
MFR.Part #
TSXM32768K4KGDCZT3T
JLCPCB Part #
C511703
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 65kΩ Crystal Oscillator ±150ppm ±20ppm MC-146 Crystals ROHS