TAXM32768KBGBAZN2T
MFR.Part #
TAXM32768KBGBAZN2T
JLCPCB Part #
C164061
Package
SMD,D2xL6mm
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz 50kΩ Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm SMD,D2xL6mm Crystals ROHS