TAXD76.8K2CGDBZT2S
MFR.Part #
TAXD76.8K2CGDBZT2S
JLCPCB Part #
C2827511
Package
DT-38
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 30kΩ 76.8kHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm DT-38 Crystals ROHS