TAXD40K2BGKBZT2S
MFR.Part #
TAXD40K2BGKBZT2S
JLCPCB Part #
C2827506
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 35kΩ 40kHz Through Hole Crystal Oscillator ±50ppm ±50ppm DT-26 Crystals ROHS