TAXD12M2GLDBET8S
Extended
Manufacturer
Yajingxin
MFR.Part #
TAXD12M2GLDBET8S
JLCPCB Part #
C5143389
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 20pF 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS